درباره ما

تیک نت را بیشتر و بهتر بشناسید!

پروژه ” تیک نت ” کودکی است که نزدیک 1 سال بر روی پیاده سازی آن تحقیقات مفصلی انجام شده است و در این مدت چندین بار تغییراتی بنیادین داشته است. تغییراتی که حتی در مراحل پایانی فاز اجرا رقم خورد و مجدد همه چیز از ابتدا آغاز گردید.

تیک نت سایت سازی حرفه ای ، سریع و آسان است که تعرفه های آن به صرفه برای تمامی کسب و کار ها می باشد. هدف ما از طراحی سایت ساز تیک نت افزایش کیفیت و غنی شدن صفحات وب فارسی می باشد.

مهمتر از اینکه سایت خودتان را چگونه میسازید، این است که چگونه به هدف خودتان خواهید رسید؟ مهم نیست هدف شما از ساخت سایت چیست؟ فروش محصولات؟ برندینگ؟ اشتراک گذاری افکارتون؟ شما هر هدفی داشته باشید، سایت ساز تیک نت با کمک ابزار‌های گوناگون به شما کمک خواهد کرد تا در سریعترین زمان ممکن بتوانید کسب و کارخودتان را گسترش دهید. سایت ساز تیک نت هر چیزی که نیاز دارید را در اختیارتان قرار خواهد داد: بهینه بودن وب سایت شما برای گوگل، باز شدن سایت شما سریعتر از رقبا، ابزارهای مارکتینگ و …

درباره ما - سایت ساز تیک نت
درباره ما - سایت ساز تیک نت

اگر به شما بگوییم که شما می توانید یک سایت کاملا حرفه ای و اختصاصی را خودتان بدون دانش فنی با چند کلیک طراحی کنید باور میکنید؟ شاید در ابتدا به نظر شما غیر ممکن باشد ولی امروزه با کمک هوش مصنوعی خیلی از کارها امکان پذیر شده است؛ ماشین‌های خودران، تشخیص بیماری بدون نیاز به دکتر و …

در گذشته برای ساخت سایت شما باید هزینه زیادی برای استخدام یک طراح سایت می‌پرداختید و ماه‌‌ها برای ساخته شدن سایتتان منتظر می‌ماندید و در نهایت ممکن بود سایتی نامناسب تحویل میگرفتید و شما در این پروسه، هزینه زیادی را از دست می‌دادید اما امروزه با کمک سایت ساز تیک نت شما با پرداخت هزینه‌ای کم به صورت آنی، دقیقا همان وب سایتی که میخواهید را تحویل می‌گیرید.

به علاوه تیم پشتیبانی تیک نت همیشه در کنار شماست و مشتاقانه به سوالات شما پاسخ خواهند داد و در کمترین زمان مشکلات شما را حل خواهد کرد. تیم تیک نت از ابتدای کار تا رسیدن به هدفتان شما را همراهی می‌کند.

رزمنگاری ssl - سایت ساز تیک نت
70+

سرویس فعال

1000+

ساعت کار مستقیم

90+

تعداد کاربران

30

قالب آماده

1398

تاریخ شروع فعالیت

حسین اکبری

حسین اکبری

بنیان گذار و مدیر اجرایی

اطلاعات تماس با ما

  • مشهد - احمد آباد - بین عارف و پرستار - پلاک 26
  • t.me/ticnet_support
  • info@ticnet.ir
  • 09156179233 (از 10 تا 18)

© کپی رایت – طراحی و توسعه توسط حسین اکبری